sobota, 6 marca 2010

Odcinek kolejny

Projektu „Jedną Nogą w Grobie” ciąg dalszy.

Fraa cały czas szuka najodpowiedniejszych rozwiązań do produkcji tego czegoś. Ma już dwa nowe pomysły, więc prawdopodobnie piętnasty odcinek będzie nieco się różnił pod względem wykonania od dwóch poprzednich. No ale to za tydzień. Na razie jest jak jest. I tak nieco się różni, bo Fraa zapomniała część ustawień i musiała trochę improwizować, ale starała się, żeby styl pozostał pi razy drzwi ten sam.
Imię Grabarza nadal nie jest znane. Na razie Fraa potrafi powiedzieć o nim tylko tyle, że jego rękawiczki są prawdziwe. Fraa ma takie: są zrobione na drutach, z zielonej włóczki. Fantastyczne, jeśli ktoś ma nieszczelne okna. To naprawdę świetne rękawiczki. Nawet jeśli inni mówią, że Fraa wygląda w nich jak żul.

Wnikliwy obserwator zauważy ponadto, że zmienił się nieco wystrój trumny - Fraa zauważyła, że przecież taki właśnie był w pierwotnych dwunastu odcinkach. Najwyraźniej ostatnio o tym zapomniała. Błąd naprawiony i odtąd to taki właśnie wygląd trumny będzie obowiązywał dla dalszych odcinków.


Czy ktoś z Państwa zastanawiał się kiedyś, jak musi wyglądać życie zombie, którego nogi zgniły solidny kawałek czasu temu? Pójść nigdzie nie można, a pogadać nie ma z kim, no bo kto łazi po cmentarzach i szuka martwych rozmówców? Fraa sobie myśli, że to musi być bardzo smutne i samotne życie po życiu.

Fraa widzi też jasno i wyraźnie, że popełnienie normalnej, tekstowej notki jest o wiele szybsze od czegoś takiego. To na swój sposób zabawne: tekst pisze się szybciej niż rysuje „Jedną Nogą w Grobie”, ale z kolei czyta się dłużej niż ogląda perypetie Frankiego i Grabarza. Czyli wychodzi na to, że im więcej Fraa wkłada pracy w notkę, tym szybciej rzeczoną notkę można łyknąć i pójść dalej. No ale co zrobić? Tak najwidoczniej musi być.
PS. Nazwa zespołu jest prawdziwa. Fraa natknęła się na nią gdzieś w sieci dawno temu. Z tego miejsca Fraa pragnie serdecznie pozdrowić członków zespołu "Dzikie, Prymitywne Hordy Półludzi Walczące o Dostęp do Samicy przy Pomocy Oszczepu" - niech Szmoc będzie z Wami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...