środa, 12 stycznia 2011

Odcinek 25


No dobrze – Fraa widzi w tym odcinku co najmniej trzy błędy w rysunkach. Cóż – kawiarka na nowo wdraża się po długiej przerwie, więc i tak dobrze, że póki co dostrzega tylko trzy.
Żadnych rewolucji nie było tym razem – no, pojawiła się próba zwiększenia chmurek z tekstami, bo ponoć były za małe. Ale prawdę mówiąc, Fraa nawet nie wie, czy ostatecznie cokolwiek się zmieniło.

A z innych przemyśleń:
Fraa uważa skrót „KKK” za niezwykle zabawny w swojej dwuznaczności. A właśnie, skoro już o KKK mowa, to znacie Państwo tę zagadkę?

Co to jest:

Właściwie Fraa miała coś jeszcze napisać, ale zapomniała. Trudno – może następnym razem. No i tytułem zapowiedzi: przypuszczalnie odcinki trzeciej serii (tak, tak - okazało się, że kawiarka robi przerwy bardzo regularnie, co dwanaście odcinków) Jedną Nogą w Grobie będą nieco bardziej powiązane ze sobą, niż miało to miejsce do tej pory.Odcinek 25. Przytaczając (choć niedokładnie, bo Fraa nie pamięta dosłownego cytatu) słowa bodajże Szkota z Mechaników Shanty: może kiedyś zrobimy z tego coś fajnego.3 komentarze:

 1. Na obrazku jest widok jaki objawia się oczom Murzyna, którego trzech członków Ku Klux Klanu wrzuciło do studni ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Pseries czuje, że polubi serię "Jedną nogą w grobie" a pseries zaiste nie zgadła, co przedstawia owy rysunek, co ją boli, ze względu na zainteresowanie Tym-Co-Za-Oceanem. Ale pseries rozumie, że nie może wiedzieć wszystkiego i żałuje...

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo, Ulv. :D W nagrodę będziesz mógł skomciać kolejny wpis na tym blogasku. :P

  pseries, cieszy mnie, że się podoba. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...