czwartek, 1 listopada 2012

Przy Kawie (11) - Październikowy Karnawał Blogowy

(źródło)
Nie, nie zapomniałam – tym razem wrzucam karnawalenie dokładnie wtedy, kiedy planowałam. Życzę wszystkim miłej lektury i… no cóż, i życzcie mi powodzenia na NaNoWriMo. Od jakiegoś już czasu wypadłam z rytmu codziennych norm, więc będzie mi nieco trudniej niż w zeszłym roku – ale chyba to jak jazda na rowerze. I nie mam tu na myśli tego, że można sobie skręcić kostkę wpadając do rowu. To znaczy pewnie można, ale nie do końca to mam na myśli. Och, nieistotne. Miłego indżojowania życzę!

Ag – Kup na drugą kopię – czyli parę słów w temacie tego, jak to wydawcy radzą sobie z wchodzeniem na rynek e-booków, kto stosuje rozwiązania absurdalne, a kto trochę mniej.

Reborn Story – Z Archiwum X – och, nie mogłam nie umieścić tu tego wpisu. Mój ogromny sentyment do tej serii sprawia, że aż mi się łezka zakręciła, jak żem to przeczytała. Ten serial miał w sobie niesamowitą magię. Stracił ją w ostatnich sezonach co prawda, ale zdecydowanie to klasyk wśród klasyków i dobrze, że jeszcze się o nim pamięta.

Versus – Jump Felix, jump! – ot tak, bo troszkę się tym skokiem jarałam i ogólnie strasznie mi się podoba, że ludzie prawie na moich oczach robią rzeczy, których jeszcze niedawno czytało się w ramach sci-fi.

Michał Stonawski – Czapki z głów, panowie – parę słów o polskim i amerykańskim patriotyzmie, z którymi nie mogę się nie zgodzić. Mimo że o Amerykanach oczywiście w dobrym tonie jest mówić, że to idioci i w ogóle, to jednak tego powinniśmy się od nich uczyć: patriotyzmu. I wmawiania innym, że jesteśmy zajebiści. BO TAK.

hevi – NaNoWriMo – pisałam o NaNo w zeszłym roku, w tym sobie odpuściłam, ale za to inni poruszali u siebie ten wątek. Jeśli ktoś jest ciekaw, o co w ogóle chodzi w projekcie i dlaczego to jest fajne, polecam wpis u hevi.

1 komentarz:

  1. Ooo, z przyjemnością poczytam na temat "Z archiwum X" i pewnie też mi się łezka zakręci :)
    No i... dzieki :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...