piątek, 19 kwietnia 2013

Jedną Nogą w Grobie - odcinek 28


Ufff.
No więc tak: od jakiegoś czasu obiecuję sobie, że reaktywuję Jedną Nogą w Grobie. Tym bardziej teraz, skoro Uuk jest w stanie hibernacji. Jak być może niektórzy wiedzą, zdecydowałam się na udział w wyzwaniu rysunkowym – trzydzieści dni i trzydzieści rysunków. Dzień trzynasty polegał na narysowaniu komiksu. Cóż za szczęśliwy dla mnie zbieg okoliczności! Wreszcie miałam odpowiedniego kopa, żeby wziąć byka za rogi i odkurzyć Frankiego z ekipą.
Inna sprawa, że wyzwanie postanowiłam wykorzystać do poćwiczenia posługiwania się tabletem. Mam go półtora roku, a używałam może ze dwa razy. No więc tak ćwiczę, w zeszłym tygodniu odkryłam, że mogę mu zmniejszyć wrażliwość na drgania i takie tam… Prawie nauczyłam się korzystać z tych wszystkich klawiszków. Rzecz w tym, że to pierwsze w historii Jedną Nogą w Grobie popełnione bez ani kawałka ołówka czy kredki. Full tablet + Paint Tool SAI, z którym z kolei zaczęłam się zaprzyjaźniać dosłownie dwa dni temu, właśnie przy okazji tegoż dzieła.
Chodzi mi po prostu o to, że to odcinek hiper-eksperymentalny. No ale jest. Żeby nie było, że ja tak tylko gadam, gadam, a nic z tego nie wynika.
Ja się naprawdę staram!

…szkoda tylko, że za diabła nie pamiętam pomysłu, jaki miałam na scenariusz dla Jedną Nogą w Grobie


5 komentarzy:

 1. :D Dobre! Na temat grafiki nie będę się wypowiadać, tyle tylko, że mi się podoba! :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Zabawne i mimo braku konkretnego pomysłu - jakże pomysłowe :) Moim zdaniem narysowałaś to wspaniale, podziwiam, ja nie potrafię tak ładnie rysować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękować Wam za dobre słowo. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tęskno trochę za twoimi komiksami ;)
  Narysujesz coś jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, ktoś do nich zagląda? :o
   Cóż, plany jakieś są, tylko motywacji brak i zwycięża radosna prokrastynacja. ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...