piątek, 8 kwietnia 2011

Fraa współpracuje


Mały wpis organizacyjny.

Jakiś czas temu pojawiła się – obok „Ocen” i „Etykiet” – podstrona „Gryplan albo wishlist”. Chodzi, oczywiście, o listę książek do przeczytania i filmów do obejrzenia. Tytuły już „zaliczone” będą najpierw zaznaczane innym kolorem, później pewnie w ogóle usuwane, a wrażenia z lektury lub seansu, jeśli dobrze pójdzie, pojawią się na blogu. Czy lista zniknie całkowicie, czy też będzie uzupełniana, to już czas pokaże, bo jeszcze nie mam co do tego pewności.

Dziś z kolei pojawia się kolejna podstrona: „Fraa w sieci”. Jakimś cudem ktoś jest skłonny przyjąć od czasu do czasu to, co wyklepię na klawiaturze. Zamierzam z tego korzystać, dopóki ludzie nie oprzytomnieją.
Na podstronie „Fraa w sieci” będzie lista tekstów mojego autorstwa, które wiszą gdzieś w Internecie. Oczywiście to huczne i nonszalanckie „gdzieś w Internecie” oznacza tak naprawdę dość konkretne miejsca: portal poświęcony grom MMORPG MMoGamer (choć w najbliższym czasie nie będę w stanie pisać o żadnej grze, bo – najzwyczajniej w świecie – trochę mi na to czas nie pozwala) oraz portal ogólnofantastyczny Unreal Fantasy, gdzie niecnie zamierzam zapchać e-przestrzeń swoimi wrażeniami głównie z filmów (szczwany plan przewiduje, że w ten sposób blog zostanie odciążony filmowo i nie będzie aż takiej dysproporcji między poszczególnymi kategoriami).

Zaś z boku, nad zegarem od czasu do czasu pewnie pojawi się dyskretna informacja, w razie gdyby w dziale „Fraa w sieci” znalazły się namiary na jakiś nowy kawiarczy tekst.

To by było na tyle, jeśli chodzi o kwestie porządkowe.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...